Adikady_forever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Plutesc deasupra unei idei pe care o numesc dragoste.Împreunǎ cu frumusețea din inima mea,chipul reprodus al fericirii,voi strǎbate fiecare secundǎ a vieții cu zâmbetul pe buze
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Dacǎ…

In jos 
AutorMesaj
Adikady
Admin



Mesaje : 182
Data de înscriere : 17/07/2010

  Dacǎ… Empty
MesajSubiect: Dacǎ…     Dacǎ… EmptyVin Sept 03, 2010 12:16 pm

~Dacǎ ar fi toți ca mine,nu ar mai fi nevoie de mine.~
~Dacǎ aş avea o clonǎ,aş disprețui-o,deoarece aş avea concurențǎ în inima ta~
~Dacǎ toate dorințele ți se vor îndeplini,eu nu voi mai avea cum sǎ te fac fericitǎ~
~Dacǎ am rǎmâne singuri în aceastǎ lume,ne-am plictisi unul de celǎlalt.~

~Dacǎ dragostea noastrǎ ar trǎi veşnic în sufletul nostru,atunci ne-am dori imediat o schimbare.Dacǎ ne-am iubi în fiecare secundǎ,ne-am plictisi cu siguranțǎ!Totuşi,dacǎ ne-am despǎrți pentru o secundǎ,inimile noastre ar începe sǎ plângǎ.~

~Dacǎ am trǎi în nebunia eternitǎții,într-o zi ne-am îneca în propria nemurire,şi am începe sǎ murim.De fapt,nemurirea este o moarte linǎ,un sfârşit care nu se grǎbeşte.
Şi totuşi,dacǎ într-o zi am muri,ne-ar pǎrea rǎu de ziua de mâine ce nu va mai fi.~

~Dacǎ lumea ar fi cum ne-am dori,fiecare am avea propria lui lume.Chiar dacǎ vom trǎi printre iluzii,vom cǎuta realitatea pierdutǎ.Chiar dacǎ lumea s-ar schimba,am realiza cǎ suntem mai acomodați cu cea din prezent.~
Sus In jos
http://adrianvladimircostea.omgforum.net
 
Dacǎ…
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Adikady_forever :: Creatii personale :: Adikady :: Alte creatii-
Mergi direct la: