Adikady_forever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Plutesc deasupra unei idei pe care o numesc dragoste.Împreunǎ cu frumusețea din inima mea,chipul reprodus al fericirii,voi strǎbate fiecare secundǎ a vieții cu zâmbetul pe buze
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Primul meu fan....

In jos 
AutorMesaj
Adikady
Admin



Mesaje : 182
Data de înscriere : 17/07/2010

Primul meu fan.... Empty
MesajSubiect: Primul meu fan....   Primul meu fan.... EmptyLun Sept 06, 2010 7:19 am

Mǎdǎ: E uimitor cât de mult iubeşti si minunatul fel în care ai decis sǎ îți exprimi dragostea ar fi trebuit sǎ o facǎ ,cel puțin,sǎ îți acorde puținǎ atenție.Probabil nu ştie ce pierde,nu ştie cǎ îi va pǎrea rǎu pentru
comportamentul ei,cǎci el te meritǎ dar tu nu îl meriți.Cât despre felul în care scri nu am ce sǎ spun...Nu aş putea exprima în cuvinte cât de frumoase mi se par toate textele pe care le-ai scris,la fel şi poeziile.Şi fi sigur cǎ ai un loc printe îngeri!Cǎci doar un înger ar putea scrie atât de frumos.Şi dacǎ ea va citi acest mesaj o rog doar sǎ se mai gândeascǎ..Şi dacǎ nu ai înțeles bine,mai gândeşte-te o datǎ şi încǎ o datǎ pânǎ vei înțelege cǎ el te iubeste necondiționat fǎrǎ sǎ cearǎ nimic în schimb şi cǎ sute de fete şi-ar dori sǎ gǎseascǎ un bǎiat care sǎ le iubeascǎ aşa mult!~~~{A fost primul mesaj pimit de la o persoanǎ..}
Sus In jos
http://adrianvladimircostea.omgforum.net
 
Primul meu fan....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Adikady_forever :: Creatii personale :: Adikady :: Alte creatii-
Mergi direct la: