Adikady_forever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Plutesc deasupra unei idei pe care o numesc dragoste.Împreunǎ cu frumusețea din inima mea,chipul reprodus al fericirii,voi strǎbate fiecare secundǎ a vieții cu zâmbetul pe buze
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Adio,draga mea iubire

In jos 
AutorMesaj
Adikady
Admin



Mesaje : 182
Data de înscriere : 17/07/2010

Adio,draga mea iubire Empty
MesajSubiect: Adio,draga mea iubire   Adio,draga mea iubire EmptyMier Aug 25, 2010 12:31 pm

Adio,draga mea iubire…

Aceste rânduri sunt scrise de cǎtre sufletul meu..Sunt destinate inimii mele,mult încercatǎ pe parcursul ultimelor clipe de viațǎ…

~Adio,draga mea iubire,gǎsesc puterea sǎ-ți spun
Când timpul zburdǎ nestigherit peste ultima zi!~

~Inimǎ dragǎ,îți aud ultimele bǎtai de iubire
Doar câteva clipe,şi totul va deveni amintire~

Draga mea inimǎ,înainte ca acest vis sǎ se sfârşeascǎ,îți voi vorbi pentru cea din urmǎ oarǎ.Sunt conştient de faptul cǎ voi pierde tot ce aveam mai drag în aceastǎ lume:dragostea..Pentru cǎ tu,inimǎ dragǎ,vei muri..Vei pieri,vei arde în propria ta dragoste.
Ochii îmi sunt înlǎcrimați în aceste momente de despǎrțire.Am multe sǎ-ți spun,dar nu mai e timp..Vreau sǎ-ți mulțumesc pentru tot ce a fost,pentru cǎ nu regret nimic.Dagostea mea rǎmâne vie,chiar dacǎ aceastǎ cǎlǎtorie se va sfârşi..
Dragostea mea nu e altceva decat o flacǎrǎ ce arde în inima mea,ce arde îîn sufgletul meu..Pentru totdeauna..Dar azi,închid ochii,şi nu voi mai auzi nici-un cuvânt..Pentru cǎ totul are un sfârşit.
Nu pot sǎ mai scriu..Sufletul îngheațǎ cu trecerea timpului..Dragostea mea,te rog sǎ zâmbeşti în memoria acestei iubiri..Azi,viața mea se odihneşte în propria ei singurǎtate..Nu uita:Faptul cǎ întotdeauna te-am iubit..Dragoste veşnicǎ din inima mea..Nu plânge.Zâmbeşte..pentru cǎ dragostea se numeşte zâmbet!
Sus In jos
http://adrianvladimircostea.omgforum.net
 
Adio,draga mea iubire
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Draga mea, nu a fost iubire...
» Muza mea draga(muse)
» Dragǎ Diana-cu infiniǎa admirație
» Iubire
» Sentiment numit iubire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Adikady_forever :: Creatii personale :: Adikady :: Alte creatii-
Mergi direct la: